Нищо не мога да направя в играта!?
#11 simvol 13.11.2018 22:52
simvol
418 Posts
Since 06.11.2008

Corinthians - "кое точно е мъката"

Абе, приятелю! Отвори си очите!
Нещата не вървят по план нито за теб, нито за нас.
Явно не си даваш сметка колко много ни мъчиш.
Първенството почна с два мача през втория ден - но това е съвсем нормално, нали?
След получените червени картони, последваха служебни загуби - но това е съвсем нормално, нали?
Сега не може да се извадят от състава наказаните футболисти. Нито през "състав", нито през "стратегия" - но това е съвсем нормално, нали?
Всеки ден се открояват още и още хора, у които оставяш впечатлението, че си измамник, взимайки им парите, без да получат нищо насреща - повече от седмица мина от моя случай, оставяйки ме без отговор и извинение за присвоените пари. Но това е съвсем нормално, нали?
И точно като измамник, излъчван по "господари на ефира" отговаряте: Какъв е проблемът!? Кое ви е мъката!? Всичко е съвсем нормално.
Да, ама не!
Нищо не е наред. Нищо не е нормално. Мъката е голяма.

#12 LIVERPOOL 14.11.2018 01:14
LIVERPOOL
207 Posts
Since 25.12.2009

Аз бях до тук с тази помия...

#13 BBC Ravnec 14.11.2018 03:35
BBC Ravnec
51 Posts
Since 04.12.2017

Админе отвори си очите хората бчгат ако не върнеш старата версия още ще продължат да се отказват тази версия за никакъв чеп не става МЪКА МЪКА . за 1 седмица ни уби мерака за всичко . В момента хората се мъчат с тази версия и ще дойде момента да се откажат от мъките. върни си старата версия и ни остави да се забавляваме всички и парички и за тебе ще има тогава. Сега в момента ме съмнява някой да дава пари за тази игра тя в този вариант не може да те зариби по никакъв начин.

#14 WMBLEDON 14.11.2018 05:26
WMBLEDON
32 Posts
Since 04.06.2011

Някой може ли да ми каже как да откажа покана за приятелска среща и как се пише ЛС.

#15 SUAON FC 14.11.2018 08:41
SUAON FC
3 Posts
Since 29.12.2009

Играя играта от 2009. Ама моля ви ако някой може да ми обясни как да си тренирам играчите.

#16 ZARIA 14.11.2018 09:14
ZARIA
22 Posts
Since 01.08.2011

Явно само те си го харесват. Моля ако има един обикновен потребител на който му харесва новата версия повече от старата да коментира!

#17 Corinthians 14.11.2018 09:33
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

1. Нещата не вървят по план нито за теб, нито за нас.
Отговор: Напълно нормално е да има непредвидени неща и сътресения при една такава миграция.

2. Явно не си даваш сметка колко много ни мъчиш.
Отговор: Ако има малко повече разбиране и търпение от ваша страна всичко, ще върви добре, но Вие вдигате бунтове и разни такива от които никой няма полза най-вече самите Вие.

3. Първенството почна с два мача през втория ден - но това е съвсем нормално, нали?
Отговор: Какво решение предлагате или само можете да упреквате?

4. След получените червени картони, последваха служебни загуби - но това е съвсем нормално, нали?
Отговор: Тук грешката е моя като не предвидих тази ситуация имайки предвид, че се бях заел как най-безпроблемно да компенсирам изпуснатия ден.

5. Сега не може да се извадят от състава наказаните футболисти. Нито през "състав", нито през "стратегия" - но това е съвсем нормално, нали?
Отговор: Ако нямате записан състав от стратегия, ще се вземат първите 16 играча от Състав, където може да се селектират чрез Drag & Drop. Ако имате записан състав в стратегия за съответния турнир можете да използвате опцията ИЗТРИЙ или да заредите състава след което да направите нужните промени и да го запишете отново за същия турнир.

6. Всеки ден се открояват още и още хора, у които оставяш впечатлението, че си измамник, взимайки им парите, без да получат нищо насреща - повече от седмица мина от моя случай, оставяйки ме без отговор и извинение за присвоените пари. Но това е съвсем нормално, нали?
Отговор: По този въпрос, ще кажа само да ме запознаете с вашия проблем и за какви "Присвоени" става въпрос.

Всеки който е потърсил контакт с мен за добро или лошо е получил отговор и съдействие от моя страна.